Захід Ваш – персонал наш!
  • +38 067 215 29 05
  • +38 067 220 02 23
  • info@eps.in.ua
  • 24/7

Професійний персонал для заходів

Наша головна мета - підбір персоналу для Вас, який відповідає вимогам та рівню Вашого заходу, а також надання послуг з організації та координації персоналу беспосередньо для Вашого заходу.

Перегляньте всі наші послуги

  • our team
  • our team

Історія створення

 

Ідея створення даного сервісу належить Олені Рибалко. Виникла вона закономірно - як результат великого професійного досвіду у проведенні заходів міжнародних фондів в Україні та за її межами. Окрім того, співпрацюючи з міжнародними агенціями та пройшовши стажування закордоном, Олена ознайомилася з підходами до організації заходів та роботи з персоналом у Франції та Швейцарії. Тож, з огляду на позитивний досвід іноземних агенцій з підбору та надання хостес під конкретні заходи, виникло бажання створити щось подібне на батьківщині. Адже такий сервіс значно полегшив би життя клієнта. Чому цього досі немає в Україні? Чому б не створити такий сервіс? У відповідь на ці запитання виникала наступна думка - забезпечити організатора заходу молодими, професійними хостес, які навчені та підготовлені нами спеціально для Вашого заходу.


Але без команди однодумців ідея так би й залишилася просто ідеєю. У партнерстві з Ольгою Ікоєвою та Вікторією Дідур було розпочато роботу над проектом EpS in Ukraine, мета якого створення першої бази професійного івент-персоналу в Україні.

 

Дізнайтеся більше про нас!


Олена Рибалко

Олена Рибалко

Співзасновник

Має диплом магістра з іноземної філології (іноземні мови та література), пройшла стажування у таких ведучих івент-компаніях світу, як Havas – Worldwide (Париж, Франція), PublicisLive (Женева, Швейцарія). Має більш ніж 7 років досвіду в організації міжнародних, національних та приватних заходів в Україні та за її межами. В EpS відповідає за стратегію, розвиток та загальне координування. Захоплюється Аргентинським танго та латиноамериканською культурою. Ел.адреса: er@eps.in.ua

Вікторія Дідур

Вікторія Дідур

Співзасновник

Має диплом MBA, пройшла курси менеджменту  та маркетингу в Міжнародній бізнес школі міста Борнмут (Великобританія). Працювала в Австралійській компанії WorleyParsons, а згодом в Індійській компанії Sharda Worldwide Exports. Останні 5 років активно реалізовує та координує різноманітні проекти. Займається організацією та координацією на заходах VIP класу. В EpS відповідає за комунікації та маркетинг. Хоббі: подорожі, благодійність, косметологія, сайклінг, плавання. Ел.адреса: vt@eps.in.ua


Ось чому Ви виграєте, співпрацюючи з нами!

  Гнучкість:

наш основний принцип - індивідуальний підхід до кожного клієнта. 
Ми необмежені стандартним робочим графіком і працюємо 24/7.
Співпраця з нами стане комфортною та ефективною.

  Якість:

політика роботи ІпС спрямована на підтимку високого рівня надання послуг з підготовки до заходів та послуг з підбору персоналу.
Ми дбаємо про якість наших послуг та наданого нами персоналу!

  Відбір:

ми постійно оновлюємо нашу базу персоналу. Пропонуємо як україномовний персонал, так і зі знанням іноземних мов. Наші хостес досвідчені та легко знаходять підхід до кожного, навіть, найвибагливішого Гостя. 

  Ефективність:

незалежно від особливостей заходу, наша команда працює самовіддано, оперативно та ефективно. Ми врахуємо кожне Ваше побажання. Наш персонал створить бажану теплу та привітну атмосферу на Вашому заході!