Захід Ваш – персонал наш!
  • +38 095 371 11 61
  • +38 067 215 29 05
  • info@eps.in.ua
  • 24/7

Професійний персонал для заходів

Наша головна мета - підбір персоналу для Вас, який відповідає вимогам та рівню Вашого заходу, а також надання послуг з організації та координації персоналу беспосередньо для Вашого заходу.

Перегляньте всі наші послуги

  • our team
  • our team

Історія створення

 

Ідея створення даного сервісу належить Олені Рибалко. Виникла вона закономірно - як результат великого професійного досвіду у проведенні заходів міжнародних фондів в Україні та за її межами. Окрім того, співпрацюючи з міжнародними агенціями та пройшовши стажування закордоном, Олена ознайомилася з підходами до організації заходів та роботи з персоналом у Франції та Швейцарії. Тож, з огляду на позитивний досвід іноземних агенцій з підбору та надання хостес під конкретні заходи, виникло бажання створити щось подібне на батьківщині. Адже такий сервіс значно полегшив би життя клієнта. Чому цього досі немає в Україні? Чому б не створити такий сервіс? У відповідь на ці запитання виникала наступна думка - забезпечити організатора заходу молодими, професійними хостес, які навчені та підготовлені нами спеціально для Вашого заходу.


Але без команди однодумців ідея так би й залишилася просто ідеєю. У партнерстві з Ольгою Ікоєвою та Вікторією Дідур було розпочато роботу над проектом EpS in Ukraine, мета якого створення першої бази професійного івент-персоналу в Україні.
 
Згодом Ольга Ікоєва вийшла зі складу співзасновників.
Олена Рибалко також відійшла від справ.
 
Наразі розвитком проекту EpS продовжує займатися Вікторія Дідур.

 

Дізнайтеся більше про нас!


Олена Рибалко

Олена Рибалко

Співзасновник

Має диплом магістра з іноземної філології (іноземні мови та література), пройшла стажування у таких ведучих івент-компаніях світу, як Havas – Worldwide (Париж, Франція), PublicisLive (Женева, Швейцарія). Має більш ніж 7 років досвіду в організації міжнародних, національних та приватних заходів в Україні та за її межами. В EpS відповідала за стратегію, розвиток та загальне координування. Захоплюється Аргентинським танго та латиноамериканською культурою. 

Вікторія Дідур

Вікторія Дідур

Співзасновник

Має диплом MBA, пройшла курси менеджменту  та маркетингу в Міжнародній бізнес школі міста Борнмут (Великобританія). Працювала в Австралійській компанії WorleyParsons, а згодом в Індійській компанії Sharda Worldwide Exports. Останні 5 років активно реалізовує та координує різноманітні проекти. Займається організацією та координацією на заходах VIP класу. Хоббі: подорожі, благодійність, косметологія, сайклінг, плавання. 

Ел.адреса: info@eps.in.ua


Ось чому Ви виграєте, співпрацюючи з нами!

  Гнучкість:

наш основний принцип - індивідуальний підхід до кожного клієнта. 
Ми необмежені стандартним робочим графіком і працюємо 24/7.
Співпраця з нами стане комфортною та ефективною.

  Якість:

політика роботи ІпС спрямована на підтимку високого рівня надання послуг з підготовки до заходів та послуг з підбору персоналу.
Ми дбаємо про якість наших послуг та наданого нами персоналу!

  Відбір:

ми постійно оновлюємо нашу базу персоналу. Пропонуємо як україномовний персонал, так і зі знанням іноземних мов. Наші хостес досвідчені та легко знаходять підхід до кожного, навіть, найвибагливішого Гостя. 

  Ефективність:

незалежно від особливостей заходу, наша команда працює самовіддано, оперативно та ефективно. Ми врахуємо кожне Ваше побажання. Наш персонал створить бажану теплу та привітну атмосферу на Вашому заході!